P16SNP102MAB15
Partnumber:
P16SNP102MAB15
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
1224 in stock
SKU:
P16SNP102MAB15
Package
1K OHM 20% 1W 1(ELEC)/1(MECH)TURN 16MM (16 X 25.1MM)