P1812R-332K
Partnumber:
P1812R-332K
Manufacturer:
DD of Taiwan
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 10% 1KHz Ferrite 750mA 323mOhm DCR 1812 T/R