P1812R-333J
Partnumber:
P1812R-333J
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 5% 1KHz Ferrite 0.3A 1.578Ohm DCR 1812 T/R