P231-FC20BR10K
Partnumber:
P231-FC20BR10K
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (31.5 X 24 X 30.15mm) Solder Lug Panel Mount Box/Tray