P25E-050-S-EA
Partnumber:
P25E-050-S-EA
Manufacturer:
3M
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn IDC Connector SKT 50 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount Loose