P50-068P-RR1-EA
Partnumber:
P50-068P-RR1-EA
Manufacturer:
3M
products.category:
Connector
Availability:
10005 in stock
Package
Conn Rectangular PL 68 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Box