P50-068S-R1-EA
Partnumber:
P50-068S-R1-EA
Manufacturer:
3M
products.category:
Connector
Availability:
10010 in stock
Package
Conn High Density Rectangular SKT 68 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Box