P50E-040P1-S1-EA
Partnumber:
P50E-040P1-S1-EA
Manufacturer:
3M
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board PL 40 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Box