P6SMBJ26CA-AU
Partnumber:
P6SMBJ26CA-AU
Manufacturer:
PanJit International
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 26V 600W Automotive 2-Pin SMB T/R