PA2512FKF7T0R001E
Partnumber:
PA2512FKF7T0R001E
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res 2512 0.001 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R