PA2729.443NL
Partnumber:
PA2729.443NL
Manufacturer:
Pulse Electronics
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 44uH/42uH 15% 6.2A 0.0215Ohm DCR