PA4342.332NLT
Partnumber:
PA4342.332NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
3.3 µH Shielded Molded Inductor 11 A 11.8mOhm Max Nonstandard