PAC300005009FAC000
Partnumber:
PAC300005009FAC000
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 50 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo