PAC500003600FAC000
Partnumber:
PAC500003600FAC000
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 360 Ohm 1% 5W ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo