PADP-24V-1-S
Partnumber:
PADP-24V-1-S
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 24 POS 2mm Crimp ST Cable Mount White Bag