Partnumber: PAF500F24-12
Manufacturer: TDK-Lambda
products.category: MODULES
Availability: 1915000 in stock
SKU: PAF500F24-12
decrease increase
Package Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 42A 504W 16-Pin Brick