PAF600F280-28/T
Partnumber:
PAF600F280-28/T
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 280VIN 1-OUT 28V 21.5A 602W 16-Pin Brick