PAH-53/8.5-D48NB-C
Partnumber:
PAH-53/8.5-D48NB-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Isolated DC/DC Converters 450W 36-75Vin 53Vout 8.5A N-Log BP