PAH450S48-28/T
Partnumber:
PAH450S48-28/T
Manufacturer:
TDK-Lambda
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 28V 16A 448W 9-Pin Half-Brick