PAH450S48-48
Partnumber:
PAH450S48-48
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 48V 9.4A 451W 9-Pin Half-Brick