PAN14EE12AA1
Partnumber:
PAN14EE12AA1
Manufacturer:
NMB Technologies Corporation
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Brushed DC Motors Motor Only 12V 0.792A 12850r/min 4.9mN.m 1Shaft