PAT0603E4000BST1
Partnumber:
PAT0603E4000BST1
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 400 Ohm 0.1% 0.15W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R