PAT0805E25R0BST1
Partnumber:
PAT0805E25R0BST1
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 25 Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R