PBA150F-12-N
Partnumber:
PBA150F-12-N
Manufacturer:
Cosel USA Inc
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
PBA150F Series 156 W Single Output 12 V AC/DC Enclosed Type Power Supply