PBA600F-12
Partnumber:
PBA600F-12
Manufacturer:
COSEL
products.category:
others
Availability:
601 in stock
SKU:
PBA600F-12
Package
AC/DC POWER SUPPLY SINGLE-OUT 12V 53A 636W