PBRC16.00HR50X000
Partnumber:
PBRC16.00HR50X000
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.1% (Stability) 13pF FUND 3-Pin CSMD T/R