PBRC16.00MR50X000
Partnumber:
PBRC16.00MR50X000
Manufacturer:
Kyocera
Availability:
100000 in stock
Package
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.1% (Stability) 12.5pF FUND 3-Pin CSMD T/R