PBVP-15V-S
Partnumber:
PBVP-15V-S
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 15 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Bag