PBY100505T-121Y-N
Partnumber:
PBY100505T-121Y-N
Manufacturer:
CHILISI
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 1.4A 90mOhm DCR 0402 T/R