PBYR2150CT
Partnumber:
PBYR2150CT
Manufacturer:
PHILIPS/NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
537 in stock
SKU:
PBYR2150CT
Package
Diode Schottky 150V 1A 4-Pin(3+Tab) SC-73