Partnumber: PC7410MGU500LE
Manufacturer: Teledyne e2v
products.category: IC CHIPS
Availability: 392000 in stock
SKU: PC7410MGU500LE
decrease increase
Package MPU PowerPC 7410 Processor RISC 64bit 0.18um 500MHz 1.8V/2.5V/3.3V 360-Pin CBGA