PC92UH15C400D4F
Partnumber:
PC92UH15C400D4F
Manufacturer:
Mersen
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Square Body 400A 1500V Fast 3-Pin Clip Stud Mount