PCAN0805K2R00FST5
Partnumber:
PCAN0805K2R00FST5
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 2 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R