PCF0805R-150RBT1
Partnumber:
PCF0805R-150RBT1
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 150 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R