PCN10-32P-2.54DSA
Partnumber:
PCN10-32P-2.54DSA
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn DIN 41612 HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole