PCN10-32S-2.54DSA(72)
Partnumber:
PCN10-32S-2.54DSA(72)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn DIN 41612 RCP 32 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tray