PCR-E20MD
Partnumber:
PCR-E20MD
Manufacturer:
Honda Tsushin Kogyo Co Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Conn High Density PL 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole 20 Terminal 1 Port