PCR1H820MCL6GS
Partnumber:
PCR1H820MCL6GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 82uF 50VDC 20% (8 X 10mm) SMD 0.052 Ohm 2900mA 4000h 125°C Automotive T/R