PCR1K390MCL1GS
Partnumber:
PCR1K390MCL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 39uF 80VDC 20% (8 X 12mm) SMD 0.07 Ohm 1600mA 4000h 125°C Automotive T/R