PCR1V151MCL6GS
Partnumber:
PCR1V151MCL6GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 150uF 35VDC 20% (8 X 10mm) SMD 0.022 Ohm 3100mA 4000h 125°C Automotive T/R