PCSA1-S5-S12-S
Partnumber:
PCSA1-S5-S12-S
Manufacturer:
CUI Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 4-Pin SIP Module