PCW1J-R24-BAB103L
Partnumber:
PCW1J-R24-BAB103L
Manufacturer:
BOURNS INC
products.category:
others
Availability:
1767 in stock
SKU:
PCW1J-R24-BAB103L
Package
RES CONDUCTIVE PLASTIC POT 10K OHM 20% 0.75W(3/4W)