PCX755CVZFU400LE
Partnumber:
PCX755CVZFU400LE
Manufacturer:
Teledyne e2v
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerPC 755 Processor RISC 32bit 0.22um 400MHz 2.5V/3.3V 360-Pin FCBGA