PDB181-K420K-203B
Partnumber:
PDB181-K420K-203B
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 20K Ohm 20% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (29.5 X 17 X 21mm) Pin Panel Mount/Through Hole Automotive