PDB183-GTR21-254A2
Partnumber:
PDB183-GTR21-254A2
Manufacturer:
Bourns
Availability:
100000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 250K Ohm 20% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm Solder Lug Panel Mount