PDB184-K425K-103B
Partnumber:
PDB184-K425K-103B
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 10K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (36.7 X 17 X 21mm) Pin Panel Mount/Through Hole