PDB241-GNL01-254A2
Partnumber:
PDB241-GNL01-254A2
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 250K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (31.2 X 24.6mm) Solder Lug Panel Mount