PDQ15-Q24-S12-D
Partnumber:
PDQ15-Q24-S12-D
Manufacturer:
CUI Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 6-Pin DIP