PDS3100-13
Partnumber:
PDS3100-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
others
Availability:
1232 in stock
SKU:
PDS3100-13
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 3A 3-Pin(3+Tab) PowerDI 5 T/R