PDT012A0X3-SRZ
Partnumber:
PDT012A0X3-SRZ
Manufacturer:
ABB
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 0.45V to 5.5V 12A 17-Pin SMD Module T/R